Lato

W lecie w górach nikt nie może się nudzić, każdy znajdzie tu coś dla siebie a szczególnie w Zajeździe!

 Piesze i rowerowe wycieczki

Zajazd Jeździec to również wspaniała baza wypadowa na piesze wycieczki na okoliczne szczyty Beskidu Wyspowego. Również amatorzy dwóch kółek nie będą zawiedzeni, rowery można wypożyczyć w Zajeździe. Zapraszamy do zwiedzania naszej okolicy, oto proponowane przez nas trasy rowerowe asfaltowe:) w pobliżu Zajazdu:

http://goo.gl/maps/7RRrF
http://goo.gl/maps/ZtX75
http://goo.gl/maps/hh5kd
http://goo.gl/maps/RUQMl
http://goo.gl/maps/8KY3t

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZĄ REZERWACJĘ SPRZĘTU

W Zajeździe otrzymają Państwo szczegółowe informacje oraz mapki z proponowanymi przez nas trasami pieszymi oraz rowerowymi. Istnieje możliwość organizacji pieszych wędrówek z przewodnikiem.

Zajazd jest doskonałą bazą wypadową na jednodniowe wycieczki na okoliczne szczyty Beskidu Wyspowego i Gorców. W pobliżu Ośrodka znajdują się piesze szlaki na:

Natomiast wycieczki w Gorce najlepiej rozpocząć z Koninek, lub Rabki Zdrój (10km od zajazdu).

Przystanek BUS do pobliskich miejscowości znajduje się 50m od Zajazdu.

 Oferta dla grup zorganizowanych:

Zajazd może zaoferować kompleksową organizację Państwa pobytu zarówno latem jak i zimą. Proponujemy jednodniowe wycieczki górskie i krajoznawcze np.:

Rabka – Miasto Dzieci
Zwiedzanie muzeum Władysława Orkana, pomnik św. Mikołaja, tężnia solankowa,zwiedzanie Parku Zdrojowego, zwiedzanie skansenu taboru kolejowego w Chabówce.

Beskid Wyspowy
Niebo nad Nami - spacer do obserwatorium astronomicznego na Lubomirze, prelekcja wraz z pokazami nieba,spacer na Suchą Polanę, ognisko z kiełbaskami.

Ponadto możemy zaproponować i zorganizować każdą inną wycieczkę górską i krajoznawczą dostosowaną do państwa wymagań i zainteresowań.

W okresie letnim zapraszamy również do naszych wypożyczalni gokartów w Wieliczce, Rabce Zdrój i Myślenicach.

 

Zachęcamy również do poznawania kultury naszego regionu: w okolicznych miejscowościach znajdą Państwo następujące atrakcje:

Do wszystkich tych miejscowości można dojechać lokalnymi busami. Przystanek busów znajduje się 10m od Zajazdu. Wszędzie tam z łatwością można dojechać również na rowerze.

 

 MOTO RODEO ubaw po pachy błota po pas!

Dla amatorów sportów motocrossowych w odległości 500 m od Zajazdu dostępny jest nowo otwarty tor MOTO RODEO  do supercrossa z licznymi przeszkodami dla motocykli terenowych i quadów, idealny dla osób, które zaczynają swoją przygodę z maszyną oraz dla tych, którzy chcą doskonalić swoją technikę jazdy.

Na terenie toru znajduje się parking dla motocykli, oraz miejsce na odpoczynek przy drewnianych stołach i ognisko z kiełbaskami.

 Przewodnicy i instruktorzy:

Polecamy usługi naszych instruktorów i przewodników:

  • instruktor narciarstwa zjazdowego, snowboardu
  • instruktor narciarstwa biegowego
  • przewodnik górski, pilot wycieczek

Jazdy na nartach i snowboardzie uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania.

 

copyright © zajazd-jezdziec.com.pl     wizyt 150167 realizacja: Intellect.pl